Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Bazar.sk

Digitálny fot. Casio Exilim Zoom EX-ZS20D + puzdro

Fotoaparáty 304 ďalších ponúk | Predchadzajúci Ďalší
Upraviť | Zmazať | Zvýrazniť / Topovať
Cena: 50 €
Sledovať
Dátum: 19. 5. 2017, Typ: Predaj, Stav: Používané, Druh: Digitálne, Lokalita: Dobšiná
S fotoaparátom Casio Exilim EX-ZS20 zachytíte fascinujúce zážitky z dovolenky i všetky dôležité okamihy každodenného života.
Obrazový snímač s rozlíšením viac ako šestnástich miliónov obrazových bodov je skvelý aj pre zhotovovanie veľkoformátových fotografií, rovnako ako pre budúce orez fotografií a následné vytlačenie bez nežiaduce straty kvality.
26milimetrový širokouhlý objektív s šesťnásobným optickým priblížením ponúka veľa možností, ako zachytiť snímku - či už sa nachádzate kdekoľvek.Jednoducho si zvolíte formát obrazu 4:3, 3:2 alebo 16:9 a zachytíte presne to, čo práve chcete.
Fotografovanie s prístrojom EX-ZS20 nevyžaduje žiadne zvláštne znalosti ani skúsenosti. Automatický režim Funkcia Premium Auto Lite aktivuje v závislosti na okolitých podmienkach programy motívov BEST SHOT, tj. napríklad protisvetlo, nočné zábery bez statívu, nočné portréty, režim krajina alebo detaily zblízka. A vďaka tomu sa automaticky zachytí a bezchybne zaostrí pohyb, roztrasené objekty, protisvetlo, detaily a osoby.
Casio EXILIM EX-ZS20 dokáže nahrávať farebné a skvele prekreslené video s rozlíšením 1280 x 720 bodov - stačí stlačiť tlačidlo natáčania a začne záznam.Následne si ho môžete prezerať na moderných HD televízoroch, a to aj so zvukovým sprievodom.
Používaný jeden rok, bez poškodenia.
Dokúpili sme k nemu puzdro, kartu a nakoľko sa nabíja cez počítač, dokúpili sme aj zástrčku na USB kábel takže sa dá nabíjať aj cez el.zástrčku.
Cena s doporučeným poštovným je 53€
Predajca:
Lokalita:
Dobšiná
Telefón:
… Zobraziť
Kontaktovať predajcu:
Odkaz na váš inzerát uverejnený na Bazar.sk: https://elektro.bazar.sk/19749899-digitalny-fot-casio-exilim-zoom-ex-zs20d-puzdro/

Za vašu odpoveď vopred ďakujem.
* povinné
* povinné
* povinné