Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Bazar.sk

Xiaomi 4K Fotoaparát - kamera Xiaomi YI M1 + 2 obj

Fotoaparáty 273 ďalších ponúk | Predchadzajúci Ďalší
Upraviť | Zmazať | Zvýrazniť / Topovať
Cena: 399,99 €
Sledovať
Dátum: 16. 4. 2018, Typ: Predaj, Stav: Nové, Druh: Digitálne, Lokalita: Trenčín
Stále vyššej obľube sa teší relatívne mladá skupina bezzrkadloviek a medzi nimi je aj celkom nový model úspešnej čínskej značky. Môže sa pochváliť možnosťou výmeny objektívov, vysokým rozlíšením alebo nahrávaním špičkových videí v rozlíšení 4K. Jeho srdcom je kvalitný obrazový senzor od Sony, ktorý dodáva fotografiám prvotriednu kvalitu. Nechýbajú ani moderné technológie Bluetooth a WiFi pre rýchle spojenie s počítačom či telefónom. Fotoaparát vyniká tiež 3" dotykovým displejom a celkovo veľmi nízkou hmotnosťou, čo z neho robí kúsok atakujúci malé kompakty. Fotoaparát je dostupný v čiernej alebo striebornej farbe a s jedným alebo dvoma objektívmi. Táto konkrétna sada obsahuje čierny fotoaparát a objektív s premenlivým ohniskom 12-40 mm.

Kvalitným obrazovým snímačom Sony s vysokým rozlíšením
Možností meniť objektívy
Veľkým dotykovým displejom
Perfektnými 4K videami
Batériou s dlho výdržou
Kompatibilitou objektívov Panasonic a Olympus
Minimalistickým čiernym dizajnom (kov + kompozit)
Vysokou kapacitou pamäťových kariet
Integrovaným Bluetooth a WiFi
Podporou RAW, AEB aj HDR

S digitálnym fotoaparátom Xiaomi Yi M1 nemusíte byť profík, aby ste mohli robiť neobyčajné a kvalitné fotografie. Senzor Sony s vysokým 20Mpx rozlíšením produkuje snímky v skvelom rozlíšenie 5 184 × 3 888 pixelov. Fotiť môžete ako do klasického formátu JPEG, tak aj do profesionálneho RAW, ktorý bol ešte donedávna vyhradený len zrkadlovkám. Z pokročilých fotografických funkcií si Yi M1 pribral do výbavy ešte podporu HDR pre získavanie fotiek s ďaleko vyššou dynamikou.

Ako sa Xiaomi Yi M1 ovláda?

Jasnou dominantou celého fotoaparátu a zvlášť potom zadnej strany je veľký 3" dotykový displej s jemným rozlíšením. Vďaka nemu máte k dispozícii krásne živý farebný náhľad fotografovanej scény a nikdy nestratíte zo záberu videa ani rýchlo sa pohybujúci objekt. Vedľa displeja je fotoaparát vybavený ešte dvojicou tlačidiel na zadnej strane a praktickým voličom režimov na vrchu.

Xiaomi Yi M1 podporuje moderné technológie

Prístroj pamätá na moderné a obľúbené technológie, ktoré zjednodušujú prenos fotiek do počítača či smartphonu. Za týmto účelom je vybavený WiFi (2,4 Ghz) a Bluetooth. Ak teda práve nebudete mať po ruke dátový USB kábel či čítačku kariet, nie je nič jednoduchšie, než využiť bezdrôtový prenos. Medzi inovované funkcie zaradil Xiaomi aj podporu microSD kariet o extra kapacite až 512 GB.
cena: 369,99€
Na SMS neodpovedám!!!
Predajca:
jantaros22
Nehodnotený
Všetky inzeráty - 29 inzerátov
Lokalita:
Trenčín
Telefón:
… Zobraziť
Kontaktovať predajcu:
Odkaz na váš inzerát uverejnený na Bazar.sk: https://elektro.bazar.sk/26435411-xiaomi-4k-fotoaparat-kamera-xiaomi-yi-m1-2-obj/

Za vašu odpoveď vopred ďakujem.
* povinné
* povinné
* povinné