Zrušiť
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Fotoaparáty - 42 ďalších ponúk

Nikon D3000 + nabíjačka bez púzdra

Liptovský Hrádok
220 € 200 €
Stav: používané, Typ: predaj, z dňa 6. 8. 2019 (č. 30490597), Druh: Digitálne, Značka: Nikon

Lacno predám používaný digitálny fotoaparát NIKON D 3000 VR spolu s SD kartou, batériou, nabíjačkou a krabicou, manuál v slovenskom jazyku, bez záručného listu, a bez ochranného púzdra.

Je vo výbornom stave, plne funkčný, bez povrchových vád, nebol často využitý a preto sa ho zbavujeme. Preferujeme osobný odber, najmä Žilinský alebo Banskobystrický kraj. Neotáľajte...Cena je základná, v prípade poštového doručenia kuriérom sa dopláca poštovné, poistné a balné, cca. 15-20 eur, Ďakujeme.

Opis: NIKON D3000 + 18-55 II AF-S DX Fotoaparát D3000 je vysoko výkonná digitálna jednooká zrkadlovka formátu DX produkujúca vynikajúce snímky a vybavená množstvom funkcií pre jednoduché a zábavné fotografovanie.
Inteligentný režim sprievodca Nikon ponúka neuveriteľne užívateľsky prívetivú nápovedu a umožňuje aj úplným začiatočníkom robiť vynikajúce snímky.
Obrazový snímač s 10,2 milióna pixelov a rýchly autofokus zaručujú nadobudnutie precíznych snímkov s vysokým množstvom detailov. Rozmerný 3 "LCD monitor je veľmi praktický pre tvorbu kompozície obrazu a kontrolu tvorenia snímkov.
Charakteristika:Vynikajúca kvalita obrazu - obrazový snímač s 10,2 milióna pixlov, ostrý 11- bodový autofokus s 3D sledovaním objektu, rozmerný 3 "LCD monitor s vysokým rozlíšením.
Vysoká citlivosť ISO (100-1600): Ponúka automatickú reguláciu citlivosti a nastavenia citlivosti až do hodnoty ISO 3200 (pri použití nastavenia Hi1). Možno tak použiť kratšie časy uzávierky a výrazne znížiť riziko rozmazania snímkov pri fotografovaní rýchlo sa pohybujúcich objektov a pri fotografovaní za nízkej hladiny osvetlenia.
Rozšíriteľnosť systému: Prístroj je kompatibilný so širokým spektrom objektívov DX NIKKOR, ktoré sú známe svojou vynikajúcou ostrosťou, vysokým kontrastom a verným farebným podaním. Je optimalizovaný pre použitie v kombinácii s objektívmi AF-S a AF-I NIKKOR.
Váha 485 g, šírka 126 mm, výška 97 mm, hĺbka 64 mm.

Lacno predám používaný digitálny fotoaparát NIKON D 3000 VR spolu s SD kartou, batériou, nabíjačkou a krabicou, manuál v slovenskom jazyku, bez záručného listu, a bez ochranného...

Predajca Greggory574 Nehodnotený Člen od júla 2016
G
200 € 220 €
Liptovský Hrádok
Zobraziť kontakty