Zrušiť
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

TOP STAV CANON EOS 200D+ 18 – 55 mm IS STM

449 € 399 €
Stav: používané, Typ: predaj, z dňa 12. 11. 2020 (č. 33553787), Druh: Digitálne, Značka: Canon

Predám nepoužívaný digitálny fotoaparát Canon EOS 200D aj objektívom 18 – 55 mm IS STM.

Snímajte fotografie s rozlíšením 24,2 megapixela, ktoré sú plné detailov a farieb a vyzerajú skvelo už priamo z fotoaparátu – dokonalé pre veľké výtlačky, fotoknihy a online galérie a skvelé na rozprávanie príbehov fotografiami. Má procesor DIGIC 7, aby dokázal zachytávať zábery pri slabom osvetlení, a funkciou Dual Pixel CMOS AF pre najrýchlejšie zaostrovanie pomocou živého náhľadu Live View na svete.

Vďaka veľkému snímaču APS-C fotoaparátu EOS 200D môžete jednoducho snímať s nízkou hĺbkou ostrosti, čo je ideálne na portréty. Dokonale ostré tváre pred nádherne rozostreným pozadím. Je to postup, ktorý používajú profesionálni fotografi na celom svete.

EOS 200D je najľahšia digitálna zrkadlovka na svete s výklopnou obrazovkou navrhnutá tak, aby ste ju mohli prenášať bez toho, že by vás zaťažila, a mohli ste si tak vychutnávať fotografovanie digitálnou zrkadlovkou na viacerých miestach.

Používateľské rozhranie s návodmi fotoaparátu EOS 200D vám pomôže vybrať to správne nastavenie pre efekt, ktorý chcete vytvoriť. Je to, akoby ste mali vlastného osobného školiteľa na fotografovanie.

Prehľadávajte, upravujte a zdieľajte fotografie z fotoaparátu v smartfóne alebo tablete – je to jednoduché. Stále pripojenie Bluetooth® s nízkou spotrebou energie vám umožní získať prístup k fotoaparátu, aj keď ho máte v taške.

Predám nepoužívaný digitálny fotoaparát Canon EOS 200D aj objektívom 18 – 55 mm IS STM.

Snímajte fotografie s rozlíšením 24,2 megapixela, ktoré sú plné detailov a farieb a vyzerajú skvelo už priamo z fotoaparátu – dokonalé pre veľké výtlačky, fotoknihy a online galérie a skvelé na rozprávanie príbehov fotografiami. Má procesor DIGIC 7, aby dokázal zachytávať zábery pri slabom osvetlení, a funkciou Dual Pixel CMOS AF pre najrýchlejšie zaostrovanie pomocou živého náhľadu Live View n...

Predajca Linda Nehodnotený Člen od decembra 2020
L
399 € 449 €
Pezinok
Zobraziť kontakty