Zrušiť
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

PROFI F11 4K pro GPS DRON

350 € 200 €
Stav: nové, Typ: predaj, z dňa 31. 12. 2020 (č. 33852292)

Nove + Taska + 3 baterie
Bezuhlíkový dron F11 4K PRO je inteligentný a výkonný RC kvadrokoptéra, ktorý je vybavený pokrokovým systémom GPS. Kamera s vysokým rozlíšením umožňuje snímať kvalitné letecké zábery. 5G wifi prenos zaisťuje prenos krištáľovo živého videa. Tento dron, ktorý je vybavený funkciou „follow me“, zostane automaticky nad vami, pričom bude mať kameru neustále sústredenú na vás a zachytí každý váš pohyb. S novo vytvorenou inteligentnou batériou získate letové časy až 30 minút, čo vám poskytne rozsiahlejší letový zážitok!

Vlastnosti:
Funkcie: 5G Wifi FPV, 4K kamera, elektronická stabilizácia obrazu (EIS), riadiaci let APP, automatické vrátenie GPS, sledujte ma, držanie nadmorskej výšky, používateľom definovaný letový plán, režim obežnej dráhy, snímanie pomocou ručných gest, zdieľanie fotografií / videa, jeden tlači vzlet, 2-osý stabilizovaný kardan, 30 minút dlhý čas letu, atď.
Pokročilá 5G WiFi a 2-osová stabilizovaná kamera 4K: Vylepšená kamera s objektívom 100 ° FOV (zorné pole) poskytuje panoramatický výhľad na zaznamenanie vášho nezabudnuteľného okamihu. 5G wifi prenos zaisťuje vysoko kvalitné video v reálnom čase, ideály pre selfie. Vybavený kamerami s rozlíšením 4K a snímaním úžasných obrázkov a videí z oblohy pomocou stabilného kardanového snímača dron zaznamenáva zábery bez vibrácií.
GPS asistovaný let: Poskytuje vám presné údaje o polohe vášho dronu. Vďaka zabudovanej funkcii Return-to-Home (RTH) pre bezpečnejšie lietanie sa dron automaticky vráti späť domov presne, keď je batéria takmer vybitá alebo slabý signál, keď letíte mimo dosah.
Maximálny čas letu 30 minút a bezkartáčový motor: Vysokokapacitná inteligentná batéria s kapacitou 2 500 mAh vydrží až 30 minút letu. Motor je tak tichý, ale za chodu veľmi výkonný.
Režim Follow Me a Orbit: Dron vás bude automaticky sledovať a zachytí, nech sa pohnete kamkoľvek. Vďaka tomu, že budete neustále v zábere, ľahšie získate zložité zábery, získate lietanie bez použitia rúk a selfie. Režim Orbit umožňuje dronu lietať v kruhu okolo nastaveného trasového bodu a uistiť sa, že získate panoramatické obrázky a video. Používateľsky definovaný letový plán: Otvorte aplikáciu DRON, použite letový plán na dosah ruky, helikoptéra automaticky pilotuje podľa danej dráhy.
Gesto Foto / Video a jednoduché ovládanie:
Špecifikácie:
Značka: SJRC
Model: F11 4K PRO
Motor: bezkartáčový motor
GPS / GLONASS dvojitý režim: ÁNO
Max. Úložisko: Podpora 32G-128GB SD karty
Použiteľný systém mobilných telefónov: Android 5.0 vyššie, iOS 9.0 vyššie
Fotoaparát: 4K
Foto rozlíšenie: 3840x2160P; 3840x2160P (karta SD)
Video rozlíšenie: 1280x720P; 3840x2160P (karta SD)
FOV: 100 ° F / 2,15
Batéria dronu: 11,1 V 2 500 mAh Doba letu Asi 30 minút .
Doba nabíjania
batérie dronu : Asi 4,5 hodiny Batéria Dialkove: 3,7 V 300 mAh
Kontrolná vzdialenosť: 1 500 m
Maximálna vzdialenosť prenosu realneho prenosu 5 Wifido Telefonu/Tabletu
: 1200m

Nove + Taska + 3 baterie
Bezuhlíkový dron F11 4K PRO je inteligentný a výkonný RC kvadrokoptéra, ktorý je vybavený pokrokovým systémom GPS. Kamera s vysokým rozlíšením umožňuje snímať kvalitné letecké zábery. 5G wifi prenos zaisťuje prenos krištáľovo živého videa. Tento dron, ktorý je vybavený funkciou „follow me“, zostane automaticky nad vami, pričom bude mať kameru neustále sústredenú na vás a zachytí každý váš pohyb. S novo vytvorenou inteligentnou batériou získate letové časy až 30 min...

Predajca Julian Nehodnotený Člen od septembra 2019
J
200 € 350 €
Nové Zámky
Zobraziť kontakty