Zrušiť
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Sony a7 + Helios 44-2 100% stav

dohodou
Stav: používané, Typ: predaj, z dňa 12. 1. 2021 (č. 33915534), Druh: Digitálne, Značka: Sony

Predám full frame bezzrkadlovku Sony a7 spolu s objektívom Helios 44-2. Fotoaparát je v 100% stave nepoškodený, bez známok používania, bez poškodenia. Po každom fotení bol očistený a uložený. Má 9551 cvaknútí za sebou. Snímač je čistý, bez prachu a poškodenia. Na displeji je ochranné nepoškodené sklo, ktoré je bez škrabancov. Mám k nemu aj jedno nepoužité. K fotoaparátu tiež pridávam aj 2 originál batérie. Predávam ho spolu s objektívom Helios 44-2 a tiež aj redukcia na Sony. Objektív je na svoj vek veľmi zachovalý vždy čistený a bez škrabancov. Bohužiaľ USB kábel ani nabíjačka k fotoaparátu nieje v balení. Batéria sa dá však nabiť cez fotoaparát USB káblom.
V prípade otázok alebo záujmu ma kontaktujte emailom. Preferujem osobný odber s možnosťou vyskúšania najlepšie TT, PN, HC. Cena 530€ + možná dohoda.

Inzerát platí do zmazania

Predám full frame bezzrkadlovku Sony a7 spolu s objektívom Helios 44-2. Fotoaparát je v 100% stave nepoškodený, bez známok používania, bez poškodenia. Po každom fotení bol očistený a uložený. Má 9551 cvaknútí za sebou. Snímač je čistý, bez prachu a poškodenia. Na displeji je ochranné nepoškodené sklo, ktoré je bez škrabancov. Mám k nemu aj jedno nepoužité. K fotoaparátu tiež pridávam aj 2 originál batérie. Predávam ho spolu s objektívom Helios 44-2 a tiež aj redukcia na Sony. Objektív je na...

Predajca Patrik Nehodnotený Člen
P
dohodou
Trnava
Zobraziť kontakty