Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Bazar.sk

Euro 50TE CASH / 10 položková /+ Záruka, TOP STAV

Registračné pokl... 60 ďalších ponúk | Predchadzajúci Ďalší
Upraviť | Zmazať | Zvýrazniť / Topovať
Cena: 179 €
Sledovať
Dátum: 28. 2. 2018, Typ: Predaj, Stav: Používané, Lokalita: Michalovce
Predám pokladnicu, jedna sa o fiskalnú registračnú pokladňu Elcom Euro-50TE CASH model F.Pokladnica je vo vynikajúcom stave( pozri foto) bez škrabancov ako nová, TOP STAV . Bezporuchová, bezproblémový chod, 100% funkčnosť overená servisným technikom.
Odhlasená z Daňového úradu.

Pokladnica Euro-50 Cash je tým najvýhodnejším riešením pre podnikateľov, ktorí sú povinní evidovať úhrady faktúr na elektronickej registračnej pokladnici. Umožňuje evidenciu úhrady faktúr z PC.

Ponúkam:

- 12 mesačnú záruku
- pokladnice v TOP stave
- odborné poradenstvo
- zasielam na dobierku v rámci celého Slovenska
- možnosť osobného odberu
- seriózny a profesionálny prístupCena je 179 Eur.

Euro-50 Cash je špeciálne vyvinutá fiskálna pokladnica pre evidenciu úhrad faktúr. Je to ideálne riešenie pre podnikaťeľov, ktorí sú povinní evidovať tržby za úhrady faktúr v hotovosti.

Použitie: veľkoobchody, výrobné prevádzky, prevádzky služieb: predajne áut, autoservisy, výroba cukrárenských výrobkov, výroba odevov a pod.
Mimoriadne výhodné riešenie pre malé obchodné prevádzky a prevádzky služieb, ktoré ponúkajú do 10 položiek tovarov alebo služieb.

Použitie: parkoviská, čistiarne, opravárne, holičstvá, stánkový predaj.


V prípade akýchkoľvek informácii ma neváhajte kontaktovať na tel. čísle.
Možete volať kedykoľvek, alebo ma kontaktujte emailom, poprípade sms.K pokladnici je kompletné príslušenstvo: Napájací adaptér,certifikát podľa zákona č.289/2008 Z.z ,platný certifikát bezproblémové prihlásenie pokladnice na daňovom úrade,SD karta pre archiváciu elektronického žurnálu,
USB kábel na prepojenie s PC/notebookom + 2ks termo pásky,podrobný používateľský manuál (knižočka), + uživateľská príručka na DVD,+ aplikačný softvér.


Základné parametre: Elcom Euro-50TE CASH model F : 10 PLU , 2 tovarové skupiny , 7 úrovní DPH , 57 mm šírka účtenky, Klávesnica s veľkými klávesami odolná voči nečistotám a vode.
Menej nečistôt medzi klávesami a jednoduchšia údržba klávesnice sú dôležitými vlastnosťami tejto prenosnej registračnej pokladnice, ktoré vám uľahčia prácu v teréne ako aj jej celkovú údržbu.
Možnosť zaslať kurierskou službou alebo Slovenskou poštou.
Možnosť platby prevodom na účet alebo dobierkou.


Bližšie informácie na tel. čísle,alebo emailom, odpisujem aj na sms.
Predajca:
Marián
Nehodnotený
Všetky inzeráty - 9 inzerátov
Lokalita:
Michalovce
Telefón:
… Zobraziť
Kontaktovať predajcu:
Odkaz na váš inzerát uverejnený na Bazar.sk: https://elektro.bazar.sk/8789366-euro-50te-cash-10-polozkova-zaruka-top-stav/

Za vašu odpoveď vopred ďakujem.
* povinné
* povinné
* povinné